Koncert Body

spektakl

Koncert Body (Body Concert)

Lone Wolf Tribe

Kraj: USA

Opis:

Stworzony i wykonany przez Kevin Augustine

W towarzystwie elektroakustycznej partytury Kevin Augustine animuje swoją lalkową obsadę z ponadgabarytowymi kończynami, dłońmi i stopami w rygorystycznej solowej choreografii. Ujawniając spokojne piękno naszej wspólnej ludzkiej podróży, KONCERT BODY to medytacja bez słów nad piękną nietrwałością życia.

Kevin Augustine: Zainspirowany ręcznie zrobioną i podarowaną mu przez babcię pacynką Kevin odkrył, że on też potrafi robić własne zabawki. W 1997 roku założył w Nowym Yorku grupę artystyczną Plemię Samotnych Wilków, której celem jest tworzyć inteligentny, intymny i wysoce fizyczny teatr lalkowy o naszej zbiorowej ludzkiej historii. Jako tytułowy samotny wilk ze swojego plemienia lalkowego, jest scenarzystą, reżyserem, wykonawcą i twórcą lalek. Kształtuje swoich przyjaciół z piankowych poduszek na kanapie.

Mark Bruckner (Kompozytor/realizator dźwieku) jest laureatem Nagrody Audelco, oraz nominowanym do nagrody Henry Hewes American Theatre Wing. Mark dzieli swój czas między NYC i University of Iowa, gdzie jest wizytującym profesorem sztuki teatralnej i interdyscyplinarnym artystą. Jego elektroakustyczna, ambitna partia do Body Concert znalazła się w opracowaniu Body Concert podczas International Saison de Theatre Insolite 2019 w TroisDivieres w Quebecu, sponsorowanego przez Les Sage Fous Theatre.

Galeria:

Harmonogram

09. października, g. 18:00 - Służewski Dom Kultury, ul. Jana Sebastiana Bacha 15